Історія створення благодійного фонду «Майбутнє.UA»

Створення Благодійного фонду «Майбутнє.UA» було заплановане ще до війни. Але напад росії на нашу країну швидко вніс свої корективи. Тож замість того, щоб зосередитися на реабілітації військовослужбовців, учасників АТО та працівників правоохоронних органів, як попередньо планувалося, засновники фонду вирішили кинути усі зусилля на те, чого Україна потребує саме зараз.

Тож, на період війни рф проти нашої держави головна мета діяльності «Майбутнє.UA» – сприяння забезпеченню гуманітарних, побутових, безпекових та інших потреб громадян, а також матеріально-технічних потреб військовослужбовців України. Фонд закуповує високотехнологічне обладнання, яке допомагає зберегти життя військових та захистити їх від ворожих дій, зокрема БПЛА, дрони, автомобілі, системи захисту та спорядження.

Благодійний фонд докладає усіх зусиль, щоб сприяти обороноздатності та мобілізаційній готовності нашої держави.  

Закликаємо усіх небайдужих підтримати діяльність нашого благодійного фонду.

«Майбутнє.UA» залучає допомогу від багатьох людей та організацій, як в Україні, так і поза її межами. Перевести кошти на рахунки фонду можна у багатьох країнах та через різні банки світу.

Фонд має прозору фінансову звітність. Кожну пожертву та закупівлю можна відстежувати на сайті БФ та на його офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.